Rebelde Way
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Rebelde Way

Rebelde Way ir Erreway
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 *Aprasykite trumpai sawe cia*

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias




*Aprasykite trumpai sawe cia* - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Aprasykite trumpai sawe cia*   *Aprasykite trumpai sawe cia* - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 12, 2008 5:18 am

Ziuriu mano prisistatymo nera taj vat Cool
Esu Aušra iš Vilniaus. Zodiakas - Leo.
Megstu be galo keliauti, fotografuoti,tusintis, dainuoti..man muzika yra neatskiriama gyvenimo dalis. Jei kas nors dar domina klauskit cheers
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




*Aprasykite trumpai sawe cia* - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Aprasykite trumpai sawe cia*   *Aprasykite trumpai sawe cia* - Page 2 Icon_minitimePen. 08 15, 2008 10:45 am

sveikos visos..Wink mane draugai vadina minute,,bet vardas mano tai Armina..xD labai greit bus 16 metelių..;Dp aš tai liūtukas ;] labai mėgstu muzikytės klausytis ypač ErreWay!Wink bet pati tai nedainuojanti esu,,xD prie sporto aš labiau,,;)p
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




*Aprasykite trumpai sawe cia* - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Aprasykite trumpai sawe cia*   *Aprasykite trumpai sawe cia* - Page 2 Icon_minitimePen. 08 29, 2008 7:18 am

Sevikos ko nepazystu ;]]
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





*Aprasykite trumpai sawe cia* - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Aprasykite trumpai sawe cia*   *Aprasykite trumpai sawe cia* - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
*Aprasykite trumpai sawe cia*
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Rebelde Way :: *Linksmybiu ir Susipazinimo Kampelis* :: *Susipazinkim*-
Pereiti į: