Rebelde Way
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Rebelde Way

Rebelde Way ir Erreway
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 *Pasiulymai Forumui*

Go down 
AutoriusPranešimas
Manuel Aguire
Admin
Admin
Manuel Aguire


Pranešimų skaičius : 282
Registration date : 2008-06-04

*Pasiulymai Forumui* Empty
RašytiTemos pavadinimas: *Pasiulymai Forumui*   *Pasiulymai Forumui* Icon_minitimeTr. 06 04, 2008 9:01 am

Siulykite sawo idejas ir jas tikrai apmastysiu
Atgal į viršų Go down
http://rebelde.highbb.com
Svečias
Svečias




*Pasiulymai Forumui* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Pasiulymai Forumui*   *Pasiulymai Forumui* Icon_minitimePir. 06 16, 2008 1:55 pm

Na manau jei zadi tureti moderatoriu manau turetu buti tokia tema Wink Exclamation
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




*Pasiulymai Forumui* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Pasiulymai Forumui*   *Pasiulymai Forumui* Icon_minitimeTr. 06 18, 2008 2:39 pm

ammm iškilo vienas klasuimas... Ar virtualus gyvenimas vyksta pagal serialą? Jei taip, gal būtų geriau, kad vyktų ne pagal jį?
Atgal į viršų Go down
Manuel Aguire
Admin
Admin
Manuel Aguire


Pranešimų skaičius : 282
Registration date : 2008-06-04

*Pasiulymai Forumui* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Pasiulymai Forumui*   *Pasiulymai Forumui* Icon_minitimeTr. 06 18, 2008 3:00 pm

zaidimas vyksta pagal rw seriala bet galima ir pafantazuoti
tai reiskia laisvas zaidimas
Atgal į viršų Go down
http://rebelde.highbb.com
Svečias
Svečias




*Pasiulymai Forumui* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Pasiulymai Forumui*   *Pasiulymai Forumui* Icon_minitimeKv. 06 19, 2008 2:54 am

Na man tai atrodo, kad čia visai ne pagal serijalą net nepanašu, bet taip gal ir fainiau
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




*Pasiulymai Forumui* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Pasiulymai Forumui*   *Pasiulymai Forumui* Icon_minitimeKv. 06 19, 2008 4:54 am

Manau jau pradejom varyt ne i tema tai ir varom nes taip idomiau kazkaip Exclamation Exclamation Wink
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




*Pasiulymai Forumui* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Pasiulymai Forumui*   *Pasiulymai Forumui* Icon_minitimeKv. 06 19, 2008 7:55 am

valio nes man pagal serialą nesiseka Very Happy
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




*Pasiulymai Forumui* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Pasiulymai Forumui*   *Pasiulymai Forumui* Icon_minitimeKv. 06 19, 2008 9:29 am

Na gerai beje issirink kita vaidmeni nes tu nebuvai ir jau atidaveme aktivesniam forumieciui Wink Exclamation
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




*Pasiulymai Forumui* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Pasiulymai Forumui*   *Pasiulymai Forumui* Icon_minitimeKv. 06 19, 2008 10:54 am

čia man? nes rašo , kad aš toliau esu Pablu, ir manau esu pakankamai aktyvi.. tik vienu metu negalėjau prisėsti prie pc...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




*Pasiulymai Forumui* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Pasiulymai Forumui*   *Pasiulymai Forumui* Icon_minitimeKv. 06 19, 2008 11:15 am

dar noriu paklausti, kur man pranešti, kad man nepanaikintų vaidmens, jei aš išvažiuoju savaitei ?
Atgal į viršų Go down
Manuel Aguire
Admin
Admin
Manuel Aguire


Pranešimų skaičius : 282
Registration date : 2008-06-04

*Pasiulymai Forumui* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Pasiulymai Forumui*   *Pasiulymai Forumui* Icon_minitimeKv. 06 19, 2008 1:23 pm

okey nepanaikinsim
Atgal į viršų Go down
http://rebelde.highbb.com
Svečias
Svečias




*Pasiulymai Forumui* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Pasiulymai Forumui*   *Pasiulymai Forumui* Icon_minitimeKv. 06 19, 2008 1:27 pm

ir mari visai nematyti, tai neįdomu.. :S
Atgal į viršų Go down
Manuel Aguire
Admin
Admin
Manuel Aguire


Pranešimų skaičius : 282
Registration date : 2008-06-04

*Pasiulymai Forumui* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Pasiulymai Forumui*   *Pasiulymai Forumui* Icon_minitimeKv. 06 19, 2008 2:09 pm

karole pasirink kita personaza nes jau buvai neaktyvi ir reikalingi aktyvus nariai
jau tu nebe pablas
Atgal į viršų Go down
http://rebelde.highbb.com
Svečias
Svečias




*Pasiulymai Forumui* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Pasiulymai Forumui*   *Pasiulymai Forumui* Icon_minitimeKv. 06 19, 2008 3:03 pm

bet kodėl pasirinkimų lentoi rašo, kad esu?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




*Pasiulymai Forumui* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Pasiulymai Forumui*   *Pasiulymai Forumui* Icon_minitimeŠt. 08 02, 2008 9:37 am

Skulau,kad zmogus pats galetu keisti savo ft po zvaigzdutem kada tik panorejas,
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




*Pasiulymai Forumui* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Pasiulymai Forumui*   *Pasiulymai Forumui* Icon_minitimeAntr. 08 05, 2008 4:16 am

O kas sako kad negalima keisti? Keiskit Wink jusu valia.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




*Pasiulymai Forumui* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Pasiulymai Forumui*   *Pasiulymai Forumui* Icon_minitimeTr. 08 06, 2008 10:50 am

Man sake kad reikia siust administratoriam kad jie idetu ir tik tada bus ikelta ft...bet va kita drauge paaiskino kaip is tikro reikia ir va jau isidejau ft Smile
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





*Pasiulymai Forumui* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Pasiulymai Forumui*   *Pasiulymai Forumui* Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
*Pasiulymai Forumui*
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Rebelde Way :: *Pagrindine Kategorija* :: *Forumo Zinios*-
Pereiti į: